Konkurs ofert Nr 3/2018 na świadczenie usługi w postaci prowadzenia grupy wsparcia w związku z realizacją zadania publicznego pn. „Wspomaganie rozwoju psychoruchowego i emocjonalno - społecznego dzieci i młodzieży z zaburzeniami psychicznymi, zamieszkujących Powiat Sokólski”

OGŁOSZENIE                                             

Dyrektor Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Sokółce ogłasza Konkurs ofert Nr 3/2018 na świadczenie usługi w postaci prowadzenia grupy wsparcia dla rodziców i opiekunów osób z zaburzeniami psychicznymi w związku z realizacją przez Powiat Sokólski  zadania publicznego pn. „Wspomaganie rozwoju psychoruchowego i emocjonalno - społecznego dzieci i młodzieży z zaburzeniami psychicznymi, zamieszkujących Powiat Sokólski” współfinansowanego przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu pod nazwą „Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi” - edycja 2018 r.

Szczegóły Konkursu znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej Samorządu Powiatu Sokólskiego oraz są do pobrania w siedzibie Poradni  Psychologiczno- Pedagogicznej w Sokółce, ul. Polna 1.

 

(treść ogłoszenia wraz z załącznikami do pobrania w załączniku w formacie doc i pdf)

Metryka strony

Udostępniający: Powiat Sokólski

Wytwarzający/odpowiadający: Anna Fidziukiewicz

Data wytworzenia: 2018-08-24

Wprowadzający: Marcin Słyż

Modyfikujący: Marcin Słyż

Data modyfikacji: 2018-09-04

Opublikował: Marcin Słyż

Data publikacji: 2018-08-24

Rejestr zmian